USŁUGI KOPARKĄ

Usługi i wynajem koparki - Wrocław, Oleśnica, Trzebnica i nie tylko

Koparki oraz ładowarki to podstawowy sprzęt budowlany. Przydaje się nie tylko podczas wznoszenia nowych obiektów, ale również przy wyburzaniu starych budynków. Jest więc bardzo wszechstronnym narzędziem, którego nie może zabraknąć na placu budowy. Jeśli chodzi o usługi koparką, Wrocław ma dostęp do profesjonalnej oferty w zakresie wynajmu. Jest ona dostosowana do potrzeb klienta na wielu poziomach. Zachęcamy do przyjrzenia się temu, co możemy zagwarantować w ramach usługi.

Usługi koparką Wrocław – sprzęt renomowanych marek

Niektóre place budowlane wymagają zastosowania bardziej specjalistycznych urządzeń. Pozostałe – wręcz przeciwnie, mogą polegać na najprostszych rozwiązaniach. Ma to bezpośrednie przełożenie na zróżnicowanie w obrębie koparek. Na naszą flotę składa się kilka pojazdów o odmiennym wyposażeniu oraz ładowności. Wśród nich znajdują się marki:

 • Cattelpiral o ładowności 18 ton,
 • Liebherr również o ładowności 18 ton,
 • Mecalac,
 • JBC,
 • wozidło o ładowności 6 ton.

Proponowane usługi koparko-ładowarką

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania: od najpowszechniejszych robót wykonywanych na placu budowy, aż po najbardziej skomplikowane. Usługi koparko-ładowarką obejmują m.in.:

 • Wykopy pod fundamenty, szamba, studnie czy przyłącza. To podstawowe prace, w których przydają się koparki.
 • Niwelacje terenu. Innymi słowy, chodzi o wyrównanie ziemi pod budowę obiektów oraz dróg.
 • Korytowanie. Polega ono na stworzeniu zagłębienia, które umożliwia położenie kostki brukowej na równi z poziomem otaczającego gruntu, co zapewnia stabilność.
 • Wymianę gruntu. Niektóre tereny mają ziemię nienadającą się do budowy obiektów. Wówczas możemy wymienić ją na grunt lepszej jakości.
 • Rozbiórki i wyburzenia. Dużo łatwiej przeprowadzać je z wynajętymi koparkami.
 • Utwardzanie i zagęszczanie nawierzchni. W ten sposób przygotowuje się grunt do dalszego użytkowania. Przydatne zwłaszcza przy budowie dróg i podjazdów.
 • Skarpowanie. Służy do modyfikacji terenu w celu stworzenia wzniesienia, na którym planuje się postawienie budynków lub stworzenie ogrodu.
 • Karczowanie i czyszczenie rowów. Przydaje się np. do odprowadzenia nadmiaru wody z danego terenu. Od czasu do czasu rowy trzeba wyczyścić, aby pozbyć się roślinności, śmieci czy osuwisk.
 • Prace porządkowe. Posłużenie się koparką znacznie ułatwia i przyspiesza przygotowanie nawierzchni do użytkowania.
czytaj więcej

Wynajem koparki Wrocław wraz z wykwalifikowaną obsługą

Wraz z koparką można zamówić u nas doświadczonego operatora, który wykona określone w umowie prace. To fachowcy, którzy zrealizują każdą usługę bez żadnego problemu. Dzięki nim nie trzeba przejmować się jakością przeprowadzanych usług.

Opcjonalny wynajem koparek bez operatora

Nie zawsze istnieje potrzeba wynajęcia dodatkowego pracownika. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy alternatywną usługę. Wynajem koparek bez operatora jest wyraźnie tańszy i pozwala uzupełnić flotę w przypadku awarii pojazdu lub nagłej potrzeby wykorzystania dodatkowego sprzętu.

Usługi koparką – Cennik dostosowany do potrzeb

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dlatego wycena odbywa się na podstawie szeregu czynników, takich jak rodzaj wynajętej koparko-ładowarki z obsługą lub bez, a także rodzaj wykonywanych prac. Dzięki temu nasi klienci płacą dokładnie za to, czego potrzebują.

W kwestii takiej, jak usługi koparką, cennik proponowany przez naszą firmę z pewnością spełni wszelkie wymagania. Zainteresowanych ofertą oraz otrzymaniem dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem. Na pozostałe wątpliwości związane z wynajmem koparki bez operatora lub z operatorem odpowiemy też drogą mailową. Serdecznie zachęcamy do zadawania nam pytań.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS WAŻNI

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy
i tak też go traktujemy. Nasze prace wykonujemy w oparciu o wszystkie Państwa sugestie,
mając na uwadze Państwa oczekiwania. Nasze realizacje przebiegają bardzo sprawnie
oraz zgodnie z wyznaczonym terminem. Wszystko to dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz
wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Zachęcamy do kontaktu z biurem w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.