KOMPLEKSOWE USŁUGI BRUKARSKIE

Brukarstwo Wrocław – Jak łatwo dobrać odpowiednie materiały?

Zamiast zgadywać, jakimi materiałami można wyłożyć miejsca takie jak parkingi, podwórka, ścieżki, alejki, wjazdy, podjazdy wystarczy zapytać naszych fachowców. Przy dobieraniu optymalnego rozwiązania zawsze uwzględnić trzeba specyfikę lokalizacji. Kostka brukowa w ogródku nie musi być w stanie wytrzymać równie wielkich obciążeń, jak płyty które umieszcza się w miejscach parkowania. Usługi brukarskie DECOSTAR mogą przydać się najbardziej tam, gdzie potrzebny jest estetyczny i funkcjonalny chodnik bądź parking. Wszystkie realizowane przez nas projekty dopasowywane są w pełni do indywidualnych potrzeb i sugestii klienta. Niezależnie od docelowego przeznaczenia powierzchni jesteśmy w stanie podpowiedzieć, które materiały opłaca się wykorzystać przy aranżowaniu przestrzeni. Jeśli chodzi o profesjonalne brukarstwo, Wrocław to jedno z wielu miast, w których mieliśmy okazję realizować liczne zlecenia brukarskie.

Profesjonalne usługi brukarskie cennik DECOSTAR

W kwestii takiej jak układanie kostki brukowej, cena usług DECOSTAR jest zawsze indywidualnie dopasowywana do specyfiki projektu i zakresu prac. Kompleksowe wsparcie naszych wykwalifikowanych fachowców obejmować może usługi takie jak:

  • fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów,
  • transport ciężarowy kruszywa i innych materiałów budowlanych,
  • projektowanie i przygotowanie nawierzchni pod usługi brukarskie,
  • profesjonalne układanie płyt betonowych i kostki brukowej,
  • kompleksowe prace porządkowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci oszacowania wstępnych kosztów i ram czasowych dla zleceń brukarskich prosimy o kontakt telefoniczny albo e-mailowy. Wszelkiego rodzaju zapytania wysyłać można do nas również za pośrednictwem dedykowanego formularza kontaktowego na naszej stronie. Dzięki świetnie wykwalifikowanej ekipie specjalistów jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty i zlecenia brukarskie.

czytaj więcej

Dlaczego warto postawić na kompleksowe usługi brukarskie DECOSTAR?

Nasza doskonale wyszkolona kadra fachowców specjalizuje się także w realizacji robót ziemnych, drogowych i wielu innych związanych z tymi zagadnieniami prac (np. budowa kanalizacji deszczowej, utwardzanie i zagęszczanie nawierzchni, rozbiórka itp.). Oferta firmy DECOSTAR skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i też firmowych. Nasi specjaliści doskonale radzą sobie z kostką brukową i płytami betonowymi (np. w ogrodzie lub na podjeździe). W trakcie prac korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnych narzędzi oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb materiałów. Starając się zapewnić możliwie najlepsze rozwiązania, kładziemy ogromny nacisk na terminowość i precyzję działań.

Czym firma brukarska DECOSTAR wyróżnia się na tle konkurencji?

Ze względu na to, że drugim filarem naszej działalności jest prowadzenie hurtowni materiałów budowlanych, jesteśmy w stanie dostarczyć najlepiej dopasowane produkty w konkurencyjnych cenach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi fachowcy są w stanie wyjaśnić wszystkie wady i zalety każdego rodzaju kostki w kontekście docelowego zastosowania. Nasza kadra specjalistów składa się jedynie z wykwalifikowanych fachowców, którzy świetnie uzupełniają się dzięki zróżnicowanym specjalizacjom budowlanym. Zamiast tracić czas i generować dodatkowe koszty poprzez zatrudnianie większej liczby podwykonawców, zdecydowanie bardziej opłaca się zlecić kompleksową realizację  profesjonalistom z DECOSTAR. Nie każda firma brukarska jest w stanie pochwalić się równie rozbudowanym zapleczem specjalistycznych narzędzi,  nowoczesnych maszyn budowlanych i ciężarowych transporterów. Wśród naszej floty pojazdów warto wyróżnić:

  • busy samowyładowcze (3 tony),
  • wywrotki 3 lub 4-osiowe o pojemności 14 bądź 20 ton,
  • ciągnik siodłowy z naczepą niskopodwoziową (25 ton),
  • ciągnik siodłowy z naczepą samowyładowczą  (27 ton),
  • koparki: JCB, Mecalac, Liebherr (18 ton), Caterpillar (18 ton).

Dzięki umiejętnościom naszych operatorów maszyny te są w stanie sprawnie i bezpiecznie przetransportować materiały budowlane oraz kruszywa drogowe i dekoracyjne o masie nawet 27 ton.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS WAŻNI

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy
i tak też go traktujemy. Nasze prace wykonujemy w oparciu o wszystkie Państwa sugestie,
mając na uwadze Państwa oczekiwania. Nasze realizacje przebiegają bardzo sprawnie
oraz zgodnie z wyznaczonym terminem. Wszystko to dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz
wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Zachęcamy do kontaktu z biurem w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.