TRANSPORT CIĘŻAROWY

Transport ciężarowy kruszyw

Transport różnego rodzaju kruszyw – dekoracyjnych oraz drogowych – nie jest prostym zadaniem. Nie wystarczy do tego wywrotka. Liczy się też doświadczenie i wiedza na ten temat, a także umiejętności umożliwiające bezpieczny przewóz. Jeśli chodzi o profesjonalny transport ciężarowy, Wrocław ma dostęp do naszej oferty, która spełnia wszystkie wymagania. Możemy zagwarantować, że zamówione kruszywo trafi pod wskazany adres terminowo i bez żadnych problemów po drodze.

Transport ciężarowy Wrocław zgodny z zasadami

Należy pamiętać, że dostawa kruszyw podlega ściśle określonym zasadom. Zostały one opisane w prawie o ruchu drogowym, a konkretnie w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 roku. Zgodnie z powyższym, transport kruszywa wymaga użycia specjalnej skrzyni ładunkowej, która posiada zabezpieczenia w postaci przesłonięcia uniemożliwiającego wysypywanie się materiału wskutek nierówności na drodze czy pędu powietrza.

Do tego dochodzą ograniczenia związane z całkowitą masą pojazdów oraz naciskiem na osie. W praktyce prawo nie pozwala na przeładowanie wywrotek lub busów samowyładowczych. Mogłoby to spowodować nie tylko utratę przewożonego materiału, ale też niebezpieczeństwo w ruchu drogowym, nie wspominając już o ryzyku awarii pojazdu.

W związku z powyższym poważnie podchodzimy do przepisów prawa. Nasi wykwalifikowani kierowcy pilnują, aby nie doszło do przeładowania i obierają bezpieczne, a zarazem jak najkrótsze trasy. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że transport ciężarowy nie spowoduje żadnych strat ani opóźnień. To przydatna informacja dla przedsiębiorstw liczących na terminową, szybką dostawę pod dowolny adres w mieście bądź jego okolicach.

Przy okazji zwracamy uwagę na jakość przewożonych przez nas materiałów. Pochodzą one bezpośrednio z polskich kopalń lub składu znajdującego się w Wiszni Małej. To wysokogatunkowe kruszywa rodzimej produkcji, które spełniają wszelkie standardy w zakresie trwałości, odporności na niszczenie oraz estetyki.

czytaj więcej

Transport kruszywa Wrocław rozbudowaną flotą pojazdów

Niektóre przedsiębiorstwa specjalizujące się w dostawie materiałów drogowych dysponują jedynie niektórymi pojazdami do tego przeznaczonymi. W firmie DECOSTAR stawiamy na uniwersalność. Na naszą flotę składa się aż 5 typów pojazdów. Oznacza to, że jesteśmy w stanie przewieźć dowolną ilość kruszywa. Wśród aut znajdują się:

  • Busy samowyładowcze. Mogą przetransportować kruszywo ważące do 3 ton. Doskonale sprawdzą się podczas budowy miejskich oczek wodnych czy przydomowych ogródków.
  • Wywrotki 3-osiowe i 4-osiowe. Ich ładunek mieści się w zakresie od 14 do 20 ton. Dzięki dużo większym możliwościom przewozowym stanowią idealne rozwiązanie do transportu kruszywa we Wrocławiu dla poważniejszych inwestycji.
  • Ciągnik siodłowy z naczepą niskopodwoziową lub samowyładowawczą. Ich maksymalne obciążenie wynosi odpowiednio 25 i 27 ton. Dzięki specjalnej konstrukcji załadunek oraz rozładunek, pomimo dużej ilości kruszywa, nie stanowi żadnego wyzwania.

Transport ciężarowy – Cennik naszej usługi

Indywidualne podejście do klienta jest tym, co cenimy sobie najbardziej podczas współpracy. Dlatego nie utrzymujemy sztywnych cen transportu. Zależą one od zbyt wielu czynników, aby z góry określać koszt realizacji usługi. Co przede wszystkim bierzemy pod uwagę? W kwestii takiej, jak transport ciężarowy, cennik obejmuje rodzaj wynajętego pojazdu, a więc też ilość zamówionego kruszywa. Do tego dochodzi jeszcze cena materiału pochodzącego albo z polskich kopalń, albo z naszego składu w Wiszni Małej. To z kolei wiąże się z odległością, jaką muszą pokonać pojazdy, aby dowieźć kruszywo we wskazane miejsce. To główne czynniki wpływające na ostateczny koszt dostawy.

Jeśli chodzi o transport kruszywa, cennik proponowany przez naszą firmę powinien zwrócić uwagę każdego, kto potrzebuje bezpiecznego przewozu bez nadmiernego obciążania budżetu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem, aby ustalić szczegóły realizacji. Na pozostałe pytania dotyczące usługi odpowiemy też z chęcią drogą mailową.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS WAŻNI

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy
i tak też go traktujemy. Nasze prace wykonujemy w oparciu o wszystkie Państwa sugestie,
mając na uwadze Państwa oczekiwania. Nasze realizacje przebiegają bardzo sprawnie
oraz zgodnie z wyznaczonym terminem. Wszystko to dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz
wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Zachęcamy do kontaktu z biurem w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.