Decostar - Kostka brukowa, kamień ogrodowy, płyty tarasowe
facebookARCHITEKTURĄ POBUDZAMY ZMYSŁY

ARCHITEKTURA

KOSTKA BRUKOWA, PŁYTY TARASOWE I BETONOWE DREWNO

Dzięki bogactwu dostępnych kolorów i formatów kostka brukowa daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.

KRAJOBRAZ

KRUSZYWA DEKORACYJNE

Kruszywa dekoracyjne pasują zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych ogrodów. Są odporne na warunki atmosferyczne i bardzo wytrzymałe. Odpowiednio dobrany kamień idealnie współgra z wypielęgnowanym trawnikiem i roślinnością.

KRAJOBRAZ

EKO-BORD

EKO-BORDY to super uniwersalne obrzeża trawnikowe wykorzystywane do formowania płynnych linii wszystkich typów nawierzchni, takich jak: kostka brukowa i granitowa, płyty chodnikowe, bruk klinkierowy; również jako obrzeże kruszyw i kamieni dekoracyjnych, kory a także trawników.

ARCHITEKTURA

POZOSTAŁE

Jeśli borykają się Państwo z chwastami przerastającymi uprawy, rabaty kwiatowe i iglaki, to mamy dla Państwa doskonałe rozwiązanie jakim jest agrotkanina i agrowłókniny. Polecamy je do przydomowych ogrodów i działek, gdzie rosną iglaki, jak i dla plantatorów, którym pomagają zwiększyć plony warzyw i owoców.

NASZA OFERTA

USŁUGI BRUKARSKIE

Dla nas brukarstwo jest czymś więcej niż tylko gałęzią budownictwa. To nasza pasja! Jeżeli szukają Państwo rzetelnej i solidnej firmy brukarskiej oraz cenią sobie Państwo komfort i profesjonalizm wykonywanych usług - to dobrze Państwo trafili! Potrafimy w artystyczny, niebanalny i oryginalny sposób zaaranżować i wykonać kompleksowo każdą nawierzchnię poprzez zastosowanie odpowiedniego rodzaju kostki brukowej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasze prace realizujemy sumiennie i sprawnie, zgodnie z wyznaczonym terminem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt. Materiały, z których korzystamy posiadają odpowiednie atesty, dzięki czemu mogą być Państwo pewni poziomu jakości wykonywanych przez nas usług.

Usługi

Copyright © 2016 Decostar. All Rights Reserved.