Decostar - PODSTAWKI POD PŁYTY TARASOWE
facebook


Podstawki pod płyty tarasowe

KRAJOBRAZ

PODSTAWKI POD PŁYTY TARASOWE

Podstawki tarasowe stosuje się do podtrzymywania płyt tarasowych (zarówno drewnianych jak i kamiennych), na tarasach, których przeznaczeniem jest ruch pieszy. Wsporniki o regulowanej wysokości pozwalają przede wszystkim na precyzyjne dopasowanie poziomu podtrzymywanych płytek: wysokość regulowana jest ręcznie lub za pomocą odpowiedniego klucza. Podstawki dystansowe/poziomujące układane w żeberkach „główki” wspornika zwiększają stabilność, dodatkowo zapewniają wyciszenie (podstawki gumowe). Wsporniki można układać na betonie bez izolacji, na asfalcie, na pokryciu hydroizolacyjnym lub innych podłożach o podobnej stabilności. Podłoże, na którym układane są podstawki powinno być stabilne i równe, umożliwiające odprowadzenie wody deszczowej.Łatwy i szybki sposób na montaż płyt tarasowych, desek, legarów, parkietów drewnianych, betonowych itp.

Opis i zastosowanie:

Podstawki tarasowe stosuje się do podtrzymywania płyt tarasowych (zarówno drewnianych jak i kamiennych), na tarasach, których przeznaczeniem jest ruch pieszy. Wsporniki o regulowanej wysokości pozwalają przede wszystkim na precyzyjne dopasowanie poziomu podtrzymywanych płytek: wysokość regulowana jest ręcznie lub za pomocą odpowiedniego klucza.

Podstawki dystansowe/poziomujące układane w żeberkach „główki” wspornika zwiększają stabilność, dodatkowo zapewniają wyciszenie (podstawki gumowe). Wsporniki można układać na betonie bez izolacji, na asfalcie, na pokryciu hydroizolacyjnym lub innych podłożach o podobnej stabilności. Podłoże, na którym układane są podstawki powinno być stabilne i równe, umożliwiające odprowadzenie wody deszczowej.


Copyright © 2016 Decostar. All Rights Reserved.