Decostar - KRATKA TRAWNIKOWA
facebook


Kratka trawnikowa

KRAJOBRAZ

KRATKA TRAWNIKOWA

Ażurowe kratki wykonane z tworzywa uzyskanego w 100% z recyklingu stosowane do utwardzania nawierzchni pod drogi, parkingi, wzmacniają trawnik. Jest to alternatywa dla kostki brukowej, zastępują betonowe płyty ażurowe. Przy zasypaniu kratki ziemią i obsadzeniu roślinnością, korzenie są chronione przez ścianki eko kratki, a nawierzchnia jest wzmocniona i przenosi obciążenie nawet 350 ton na mkw. Kratka nie zakłóca naturalnej wegetacji roślin. Kratki różnią się wysokością, kształtem oraz wytrzymałością. Kratka trawnikowa produkowana jest z materiałów, które uzyskuje się z recyklingu. Połączenie poszczególnych elementów systemu w jedną dużą płytę pozwala równomiernie rozłożyć obciążenia. Kratki łączą się za pomocą specjalnych, samoblokujących się zaczepów.

Ażurowe kratki wykonane z tworzywa uzyskanego w 100% z recyklingu stosowane do utwardzania nawierzchni pod drogi, parkingi, wzmacniają trawnik. Jest to alternatywa dla kostki brukowej, zastępują betonowe płyty ażurowe.

Przy zasypaniu kratki ziemią i obsadzeniu roślinnością, korzenie są chronione przez ścianki eko kratki, a nawierzchnia jest wzmocniona i przenosi obciążenie nawet 350 ton na mkw. Kratka nie zakłóca naturalnej wegetacji roślin.

Kratki różnią się wysokością, kształtem oraz wytrzymałością - mają różne zastosowanie.

Kratka trawnikowa produkowana jest z materiałów, które uzyskuje się z recyklingu. Połączenie poszczególnych elementów systemu w jedną dużą płytę pozwala równomiernie rozłożyć obciążenia. Kratki łączą się za pomocą specjalnych, samoblokujących się zaczepów. Zamontowanie systemu jest niezwykle proste i nie wymaga dużo czasu.

Produkt G5 Max G4 S60 S60s
Zastosowanie Trawa. Wytrzymuje maksymalne obciążenia. Najmocniejsza. Trawa lub kruszywo. Zastosowanie uniwersalne. Trawa lub kruszywo. Polecana na parkingi o intensywnym ruchu. Zastosowanie uniwersalne. Skarpy-roślinność, ogród-kruszywo. Wzmacnia skarpy, otoczenie domu. Tylko dla ruchu pieszego.
Wytrzymałość 350 ton/m2 250 ton/m2 250 ton/m2 tylko ruch pieszy
Wymiary [mm] 500/500/50 500/500/40 600/400/40 605/405/40
Grubość ścianki [mm] 5 3 3 3
Grubość ścianki [mm] 2,30 kg 1,40 kg 1,45 kg 0,80 kg
Zdjecia:

Copyright © 2016 Decostar. All Rights Reserved.